Europejskie Centrum Szkoleń Morskich - European STCW Center

Podstawowe informacje o naszej działalności

O nas

EUROPEAN STCW CENTER​

EUROPEAN STCW CENTER w Gdyni jest Morską Jednostką Edukacyjną, posiadającą Certyfikat Uznania Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej do prowadzenia kursów STCW. Otrzymaliśmy również Certyfikat Uznania Ministra Infrastruktury do prowadzenia kursów STCW w języku angielskim.

Posiadamy certyfikat Systemu Zarządzania Jakością – zgodny z wymaganiami normy: PN-EN ISO 9001:2015.

Nasze centrum szkoleniowe mieści się w centrum Gdyni na ul. 10 Lutego 39, w odległości ok 5 min. piechotą od dworca PKP. W pobliżu znajduje się szeroka baza gastronomiczna i noclegowa. W sąsiedztwie znajduje się kilka parkingów.

Wymagania dotyczące zajęć praktycznych:
Pozostałe:
Dodatkowe informacje:

ISO 9001

EUROPEAN STCW CENTER posiada System Zarządzania Jakością potwierdzony Certyfikatem Jakości wg standardów ISO 9001:2015 wydanym przez Polską Izbę Handlu Zagranicznego.

Naszym celem jest przekazanie wiedzy poprzez prowadzenie szkoleń i przekazanie niezbędnych umiejętności w zakresie bezpieczeństwa na morzu jak i osobistego dla osób dorosłych, studentów, osób prywatnych, firm, dla personelu wojskowego, policyjnego, służb specjalnych, członków załóg pływających statków szkolnych, handlowych, kontenerowych i rybackich.

CERTYFIKAT UZNANIA

European STCW Center powstało z myślą o wszystkich osobach którzy pragną rozpocząć swoja przygodę z pracą na morzach i oceanach jak i również dla osób którzy już pracują, a muszą odnowić swoje certyfikaty. Szkolenia swoje kierujemy dla marynarzy jak i żeglarzy.

Aby zapewnić wysoki poziom szkoleń, zatrudniamy kadrę dydaktyczną o najwyższych kwalifikacjach, posiadającą zarówno dyplomy oficerskie marynarki handlowej jak i certyfikaty ukończonych szkoleń instruktorskich w zagranicznych ośrodkach szkoleniowych.

Potwierdzeniem naszych kwalifikacji jest Certyfikat Uznania wydany przez Ministra Infrastruktury do prowadzenia kursów STCW w języku Polskim jak i w języku Angielskim.